نشر تمدن نوین اسلامی به طور رسمی از سال ۱۳۹۳، فعالیت خود را آغاز کرد. فعالیت اصلی این مجموعه در حوزه نشر، بر تنظیم و انتشار آثار استاد سید محمدمهدی میرباقری و فرهنگستان علوم اسلامی قم متمرکز است. البته فرهنگستان علوم اسلامی پیش از این با همکاری ناشران دیگر، کتابهایی را به جامعه علمی عرضه کرده بود. اما با اخذ مجوز نشر تمدن نوین، فصل جدیدی در نشر آثار فرهنگستان علوم اسلامی آغاز شد. تاکنون ۱۵ اثر توسط این مرکز در طول دو سال گذشته منتشر شده است. برخی از این آثار شامل عناوین زیر هستند: بینش تمدنی، فلسفه تاریخ شیعی، جستاری در مبانی نظری ولایت فقیه، تحول در علوم انسانی، علم دینی، مبانی فقه حکومتی، تحلیل ماهیت تکنولوژی، تمدن اسلامی و … در حوزه ترویج و فروش، نشر تمدن نوین خود را محدود به آثار استاد میرباقری و فرهنگستان علوم اسلامی نکرده و تلاش دارد نقش کوچکی در گسترش آثار متفکران جبهه فکری انقلاب اسلامی داشته باشد. لذا در موضوعات متنوع به ترویج و فروش کتابها، نرم افزارها و نشریاتی که رویکرد فکری انقلاب اسلامی را دنبال می کنند اقدام نموده است.

استفاده از مطالب سايت تمدن نوین فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به انتشارات تمدن نوین می‌باشد.

در این روش شما می‌توانید با ارسال شناسه یا نام محصول، همراه با نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی به شماره 30003300781616، محصول مورد نظر خود را دریافت نمایید. اطلاعات بیشتر
X